Upravit stránku

Vážení přátelé,

tímto si Vás dovolujeme pozvat na další ročník veletrhu komunální techniky

JIČÍNSKÝ  VELETRH 2020 

Navzdory všem nejistotám dnešní doby chceme společně s našimi dalšími partnery  představit některé novinky a připomenout Vám širokou škálu strojů z naší produkce.

Jsme připraveni přímo na místě v přátelské atmosféře prodiskutovat Vaše problémy, požadavky, záměry nových projektů nákupu nové techniky, ev. hledat nová neotřelá řešení  .

Zveme Vás na naši prezentaci na tomto veletrhu stejně jako k návštěvě naší tradiční expozice, umístěné v zadní části výstavní plochy a nesoucí tradiční název „Hospůdka na mýtince“, a to ve dnech 25.8. až 27.08.2020  vždy od 10,00 hod.

Těšíme se na Vás a věříme, že tuto příležitost využijete i vzhledem k tomu, že v letošním roce byla možnost přímých kontaktů značně omezena a celá řada významných akcí pro prezentaci komunální techniky a techniky pro údržbu silnic byla zrušena nebo přesunuta na následující roky.

Věříme, že tato akce proběhne za mimořádných hygienických a bezpečnostních opatření v klidu, s velkým zájmem Vás, odborné veřejnosti.

Firma MTM Tech,s.r.o. působí na trhu komunální techniky a techniky pro údržbu silnic již 26 let.

26 let se opíráme o Vaše poznatky, zjištění ve vývoji nových strojů a inovaci stávajícího výrobního programu. 26 let přijímáme nové výzvy Vás zákazníků , jste naší inspirací, naším hnacím motorem,.

26 let posilujeme technickou podporu, servisní služby, dodávky náhradních dílů.  26 let jste naším cílem Vy spokojení zákazníci .

Přijďte nás a další české výrobce a dodavatele komunální techniky podpořit v dnešní době plné nejistot a otazníků. Najděme společně pro tuto dobu nové cíle, nové výzvy, nová řešení, najděme novou jasnou a pevnou cestu do následujících let .

Nebojme se zítřka.

V případě zájmu, dotazů  apod. kontaktujte nás na E mail :

votava@mtmtech.cz; sedivy@mtmtech.cz;

nebo přímo na telefony :

+ 420 602668538; + 420 602 218 567;

 

Těšíme se na setkání  s Vámi.

 

Za celý tým pracovníků MTM Tech,s.r.o. :

 

Ing. Votava Jan, jednatel

Ing. Šedivý Libor ved. obchodního úseku