Sněhová fréza řady W 36-L je nejmenším nabízeným typem v profesionální třídě. Vyrábí se ve dvou základních šířkách záběru, a to 1 200 mm a 1 400 mm, s tím, že je možno na přání šířku záběru přizpůsobit. Fréza je samozřejmě, jako všechny ostatní v naší nabídce, dvoustupňová, tedy je opatřena jednak frézovací spirálou a jednak i metacím kolem, což umožňuje fréze vysoké výkony ( je schopna odklidit více jak 0,5 m sněhové vrstvy naráz!) při nižších nárocích na příkon. Fréza je určena pro malotraktory a malé nosiče nářadí o motorickém výkonu 13 - 22 kW, vybavené hnacím předním vývodovým hřídelem a předním nástavbovým trojúhleníkem nebo tříbodovým závěsem. Standardně je dále fréza vybavena hydraulicky otočným komínem a hydraulicky ovládanou usměrňovací klapkou.

Pokud hledáte profesionálního výkoného pomocníka při odklízení sněhu z Vašich chodníků a menších prostranství, neváhejte se s naší novou sněhovou frézou seznámit!

Fotogalerie

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti