V rámci dodávek pro  vývojový úkol záchranných a hasičských složek Maďarska firma MTM Tech, s.r.o. ve spolupráci se svým autorizovaným partnerem pro Maďarsko - KOBIT HU realizovala dodávku 3 kusů sněhových fréz W900 / 2600 H pro speciální zásahová vozidla připravovaná firmou Gamma Budapest.

Sněhové frézy jsou namontovány na přední část vozidel vybavených upínací deskou DIN 76060 vel. 3/5. Vlastní pohon sněhových fréz je řešen hydraulickým systémem těchto speciálních víceúčelových nosičů.

Vybavení frézy umožňuje změnu příčného náklonu z kabiny řidiče. Rovněž je zajištěna funkce otáčení výfučného komínu frézy a usměrňování vyfukovaného sněhu hydraulicky ovládanou usměrňovací klapkou.

Systém montáže frézy na vozidlo je jednoduchý a rychlý a nevyžaduje použití žádných speciálních zařízení.

Kombinovaná sněhová fréza typ W 900/2600 H je speciální provedení řady 900 pro připojení na hydraulickou soustavu nosiče. Fréza je při práci vysoce výkonná a efektivní. Její systém pohonu a zavěšení plně odpovídá požadavkům výrobce obrněného nosiče Gamma.

Jedná se o spojení klasické sněhové frézy s podélně uloženým metacím kolem. To umožňuje podat vyšší výkony, než je tomu u klasických bubnových fréz. Frézu je díky její robustní konstrukci možno nasadit na každé komunikaci, za všech provozních podmínek. Osvědčený "otevřený" systém odklízení zaručuje bezproblémové zpracování každého druhu sněhu: od mokrého, rozbředlého, přes sypký, až po ztvrdlý, přemrzlý.

Oboustranně uložené frézovací spirály jsou chráněny proti přetížení třecími spojkami. Hydraulický otočný komín s hydraulicky stavitelnou koncovou usměrňovací klapkou zabezpečí cílené a efektivní odklízení sněhu. Hydraulický systém příčného vyrovnávání umožňuje fréze se přizpůsobit profilu odklízeného povrchu.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti