Traktor CASE IH Maxxum 135 v komunálním provedení a úpravách firmy MTM Tech, s.r.o. pro využití u Správy a údržby silnic Pardubického kraje - včetně mezinápravové sekačky TDH 700 TC se systémem odkládání, pomocným zpevňujícím rámem , přední upínací deskou DIN 76 060 vel. 3/5 atd. a podsvodidlové sekačky PS 120 = ŘEŠENÍ PRO TY PROFESIONÁLY, KTEŘÍ CHTĚJÍ VÍCE - výkonné, ekonomické, efektivní, moderní řešení prací při silniční údržbě po celý rok.

V průběhu března byl pro SUS Pardubického kraje dokompletován soubor strojů tvořený traktorem CASE IH Maxxum 135 v komunálních úpravách firmy MTM Tech, s.r.o. s centrálně mezi nápravami montovaným univerzálním žacím ramenem TDH M 700 TC s dosahem 7,0 m do boku a vpředu nesenou podsvodidlovou sekačkou PS 120.

Jedná se o dostatečně výkonný a efektivní komplet pro práci na střediscích údržby silnic při dosažení dobrých pořizovacích nákladů.
Takto vybavený traktor je připraven v oblasti údržby komunikací díky dlouhodobému zaměření firmy MTM Tech, s.r.o. na provádění těchto úprav a kompletaci traktorů s celou škálou speciálních pracovních výměnných nástaveb jak pro zimní, tak letní údržbu komunikací, veřejné zeleně apod. sloužit efektivně a ekonomicky po celý rok.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti