V rámci přípravy mechanizace na novou sezonu 2020 byla pro zákazníka Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. dodána 2 univerzální žací ramena nesená  vpředu na traktorových nosičích.

Menší FFA 500 s vyložením 5m na traktoru Steyer 4110 Multi a větší FFA 700 s vyložením 7m na traktoru New Holland T 7.210.

Oba traktory byly pro použití u organizace údržby silnic vybaveny a upraveny v dílnách MTM Tech, s.r.o. systémem pomocného zpevňujícího rámu, přední upínací deskou DIN 76 060 vel. 3/5 , trvale zastavěnou hydraulicky ovládanou blokací pérování přední nápravy , vyvedením 3 párů hydrauliky a rychlospojky přepadu k desce DIN instalací 7 mi polové el. zásuvky u desky DIN atd.

Tím byly traktory  připraveny pro využití u SUS jako skutečně univerzální nosiče pro celoroční využití.= výkonné , ekonomické, efektivní , moderní řešení prací při silniční údržbě po celý rok.

 

Věříme, že obě žací ramena budou pro našeho zákazníka přínosným pomocníkem!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti