Žací rameno TAH P TR

Jedná se univerzální žací ramena nesená v zadním tříbodovém závěsu traktoru. Jsou určena pro sečení trávy se současným jejím odsáváním do vzadu vlečeného přívěsu. Jsou určena pro traktory vyšší třídy Pohon ramen je od zadní vývodové hřídele. Tato ramena lze využít s celou škálou pracovních hlav: žací hlava, vrták, kartáč, křovinořez, ořezávač větví, čistič příkopů, fréza na pařezy, sněhová fréza, myčka sloupků apod.

Žací rameno TAH P UC

Jedná se univerzální žací ramena nesená na zadním nosném rámu univerzálních nosičů MB UNIMOG apod. Jsou určena pro sečení trávy se současným jejím odsáváním do vzadu vlečeného přívěsu. Pohon ramen je od zadní vývodové hřídele nebo výkonové hydrauliky nosiče Tato ramena lze využít s celou škálou pracovních hlav: žací hlava, vrták, kartáč, křovinořez, ořezávač větví, čistič příkopů, fréza na pařezy, sněhová fréza, myčka sloupků apod.

Žací rameno TAH P AC

Jedná se univerzální žací ramena nesená na zadním nosném rámu větších automobilových univerzálních nosičů. Jsou určena pro sečení trávy se současným jejím odsáváním do za ramenem neseného speciálního kontejneru. Pohon ramen je od vlastního spalovacího motoru Tato ramena lze využít s celou škálou pracovních hlav: žací hlava, vrták, kartáč, křovinořez, ořezávač větví, čistič příkopů, fréza na pařezy, sněhová fréza, myčka sloupků apod.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti