Jedná se o výměnnou nástavbu na nákladní vozidla kategorie N3, vybavené přední upínací deskou DIN 76060 vel. 3/5, která slouží k pokládce a sběru výstražných prahů, bez nutnosti vystoupení pracovníky z kabiny vozidla.

  • Zařízení vybaveno zásobníkem pro automatizované pokládání 2 sad (2 x 3 kusy) výstražných plastových prahů o celkových délkách 2.235 mm event. 2.025 mm apod. 
  • Vlastní pracovní hlava je vybavena zařízením pro natáčení pracovní lišty v rozsahu 45°vlevo a 45°vpravo od základní polohy.
  • Dále je zařízení vybaveno příčným přejezdem celé činné pracovní části vpravo – vlevo, to umožňuje kladení pasů postupně zprava doleva event. zleva doprava při pohybu vozidla v přímém směru středem uzavíraného pruhu vozovky a rovněž manévrování celé pracovní jednotky při sběru pasů z vozovky.
  • Uchopení a držení výstražných pasů je zajištěno pomocí elektromagnetických hlav a ocelových destiček vložených do PU pasů, kontrola přesnosti nájezdu, kontrola uchopení, funkce magnetů apod. je zajištěna pomocí senzorů umístěných na zařízení.
  • Ovládání nástavby je kompletně z ovládacího panelu z kabiny řidiče

Specifikace

 

PVP 3/6

Počet prahů v zásobníku

Ks

3 – 6

Příčný přesuv vpravo/vlevo

mm

750-925 / 750-925

Rozsah natáčení uchopovače vpravo/vlevo

0

45 / 45

Hmotnost (bez prahů)

kg

730

Máte dotaz k produktu? Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti