Firma MTM Tech, s.r.o. oslavila v loňském roce 25 výročí své existence. Firma MTM Tech , s.r.o.

i nadále rozvíjí vývojový a výrobní program v oblasti sněhových pluhů . Důkazem toho je  nová řada sněhových pluhů DP2LP 48 70  s velkou šířkou záběru. Jedná se o sněhové pluhy s teleskopickým výsuvem jak levé části, tak pravé části sněhového pluhu.

Smyslem tohoto řešení je vyhovět požadavkům zákazníka Ředitelství silnic a dálnic a umožnit plynulé nastavování šíře záběru pluhu v max. možném rozsahu a dosáhnout tak maximálně efektivního výkonu soupravy nosiče, sypače a sněhového pluhu při údržbě povrchů dálnic.

 

Sněhový pluh DP2LP 48 70 má impozantní šířku 7.000 mm v nejvíce roztaženém stavu, což mu v natočení umožňuje v pracovní poloze záběr víc než 6.000 mm. Přitom v plně zasunutém stavu je užší než "klasické 5m dálničářské pluhy" (šířka 4.800 mm, v záběru 3.920 mm).

 

Velkou výhodou těchto pluhů je možnost plynulého rozšiřování pracovního záběru v rozmezí 3.920 až 6.073 mm, a to v každé poloze a prakticky za provozu. Tak lze pluh okamžitě přizpůsobit aktuálním pracovním podmínkám.

 

 

 

 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti