Firma MTM Tech, s.r.o. nadále rozvíjí vývojový a výrobní program v oblasti sněhových pluhů . Důkazem toho je i  řada sněhových pluhů řady LLV  DB s druhým přiklápěným stíracím břitem  tzv. “ lízátkem“, který pracuje současně  s prvým základním břitem sněhového pluhu..

Smyslem tohoto řešení je umožnit zejména při chemickém, ošetřování povrchů silnic dokonalejší setření zbytků  stírané sněhové vrstvy , stírané sněhové břečky.

 

Druhý hydraulicky přiklápěný břit je automaticky přitlačován k povrchu vozovky s tím, že síla přítlaku je regulována na úrovni cca 50% až 75% síly přítlaku předního základního břitu. Nosník druhého přiklápěného břitu je řešen zároveň jako uzavřený tunel pro odvod stíraného materiálu do boku mimo vozovku, mimo jedoucí vozidlo. Tato část může být po konzultaci dělena na segmenty

/ dle vlastní délky pluhu  a provozních podmínek u zadavatele  2 až 4 segmenty /

Sněhové pluhy  řady LLV jsou nabízeny ve standardních délkách pluhů 3 500 mm u typu LLV 35 DB , 4 000 mm u typu LLV 40 DB ,  4 500 mm u typu LLV 45 DB a 5 000 mm u typu LLV 50 DB.

 

V základu pracuje pluh s prvním břitem ocelovým a druhým dočišťovacím vulkolanovým.

Materiál břitů je však možno měnit (např. Gummi Küpper GK 5 a pryž atd.)

 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti